U10

U10 SCHEDULE

DIVISION A
MISSISSAUGA JETS MISSISSAUGA TERRIERS
NIAGARA FALLS FLYERS MARKHAM ISLANDERS
LONDON JR. KNIGHTS GREEN GT CAPITALS
SCARBOROUGH ICE RAIDERS WEST NIAGARA FLYING ACES
APPLEWOOD COYOTES
DATE TIME GAME ARENA HOME AWAY
FRI. DEC. 6TH 9:00 AM MA1 WW5 MISSISSAUGA JETS SCARBOROUGH ICE RAIDERS
FRI. DEC. 6TH 9:15 AM MA2 ICE 1 MISSISSAUGA TERRIERS MARKHAM ISLANDERS
FRI. DEC. 6TH 9:00 AM MA3 ICE 2 NIAGARA FALLS FLYERS GT CAPITALS
FRI. DEC. 6TH 10:30 AM MA4 WW2 APPLEWOOD COYOTES WEST NIAGARA FLYING ACES
FRI. DEC. 6TH 1:15 PM MA5 ICE 4 LONDON JR. KNIGHTS GREEN MISSISSAUGA JETS
FRI. DEC. 6TH 2:15 PM MA6 ICE 4 SCARBOROUGH ICE RAIDERS NIAGARA FALLS FLYERS
FRI. DEC. 6TH 2:30 PM MA7 WW2 GT CAPITALS APPLEWOOD COYOTES
FRI. DEC. 6TH 2:45 PM MA8 WW4 WEST NIAGARA FLYING ACES MISSISSAUGA TERRIERS
FRI. DEC. 6TH 5:15 PM MA9 WW4 MARKHAM ISANDERS  LONDON JR. KNIGHTS GREEN
SAT. DEC. 7TH 9:00 AM MA10 WW5 MISSISSAUGA TERRIERS GT CAPITALS
SAT. DEC. 7TH 9:15 AM MA11 ICE 1 SCARBOROUGH ICE RAIDERS WEST NIAGARA FLYING ACES
SAT. DEC. 7TH 9:00 AM MA12 ICE 2 APPLEWOOD COYOTES LONDON JR. KNIGHTS GREEN
SAT. DEC. 7TH 1:00 PM MA13 WW5 NIAGARA FALLS FLYERS APPLEWOOD COYOTES
SAT. DEC. 7TH 1:30 PM MA14 ICE 3 WEST NIAGARA FLYING ACES MISSISSAUGA JETS
SAT. DEC. 7TH 2:15 PM MA15 WW1 MARKHAM ISANDERS SCARBOROUGH ICE RAIDERS
SAT. DEC. 7TH 2:15 PM MA16 ICE 2 LONDON JR. KNIGHTS GREEN MISSISSAUGA TERRIERS
SAT. DEC. 7TH 6:15 PM MA17 ICE 2 MISSISSAUGA JETS NIAGARA FALLS FLYERS
SAT. DEC. 7TH 6:45 PM MA18 ICE 3 GT CAPITALS MARKHAM ISLANDERS
SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS
SUN. DEC. 8TH 9:30 AM MA19 WW2 GT CAPITALS LONDON JR. KNIGHTS
SUN. DEC. 8TH 9:45 AM MA20 WW1 MISSISSAUGA TERRIERS NIAGARA FALLS FLYERS
CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP
SUN. DEC. 8TH 2:00 PM MA21 WW2 MISSISSAUGA TERRIERS LONDON JR. KNIGHTS

U11

U11 SCHEDULE

DIVISION CANCELLED

U12

U12 SCHEDULE

DIVISION A DIVISION B DIVISION C
MISSISSAUGA JETS BARRIE COLTS LONDON JR. KNIGHTS
WATERLOO WOLVES MISSISSAUGA JETS AE RIDEAU ST. LAWRENCE KINGS
NORTH TORONTO GT CAPITALS SCARBOROUGH ICE RAIDERS
WHITBY WILDCATS HILLCREST CANADIENS TORONTO WOLVERINES
DATE TIME GAME ARENA HOME AWAY
FRI. DEC. 6TH 9:15 AM MP1 ICE 3 MISSISSAUGA JETS NORTH TORONTO
FRI. DEC. 6TH 9:00 AM MP2 ICE 4 MISSISSAUGA JETS AE HILLCREST CANADIENS
FRI. DEC. 6TH 10:00 AM MP3 ICE 2 SCARBOROUGH ICE RAIDERS TORONTO WOLVERINES
FRI. DEC. 6TH 11:30 AM MP4 WW5 GT CAPITALS BARRIE COLTS
FRI. DEC. 6TH 12:00 PM MP5 WW4 WHITBY WILDCATS WATERLOO WOLVES
FRI. DEC. 6TH 12:45 PM MP6 WW5 RSL KINGS LONDON JR. KNIGHTS
FRI. DEC. 6TH 2:30 PM MP7 ICE 1 TORONTO WOLVERINES MISSISSAUGA JETS AE
FRI. DEC. 6TH 3:30 PM MP8 ICE 1 SCARBOROUGH ICE RAIDERS GT CAPITALS
FRI. DEC. 6TH 3:30 PM MP9 ICE 2 BARRIE COLTS MISSISSAUGA JETS
FRI. DEC. 6TH 4:45 PM MP10 ICE 1 NORTH TORONTO RSL KINGS
FRI. DEC. 6TH 4:00 PM MP11 ICE 3 HILLCREST CANADIENS WATERLOO WOLVES
FRI. DEC. 6TH 5:30 PM MP12 ICE 3 WHITBY WILDCATS LONDON JR. KNIGHTS
SAT. DEC. 7TH 9:00 AM MP13 ICE 4 LONDON JR. KNIGHTS TORONTO WOLVERINES
SAT. DEC. 7TH 9:15 AM MP14 ICE 3 RSL KINGS SCARBOROUGH ICE RAIDERS
SAT. DEC. 7TH 10:00 AM MP15 ICE 2 MISSISSAUGA JETS AE GT CAPITALS
SAT. DEC. 7TH 11:30 AM MP16 WW5 HILLCREST CANADIENS BARRIE COLTS
SAT. DEC. 7TH 12:15 PM MP17 WW4 WATERLOO WOLVES NORTH TORONTO
SAT. DEC. 7TH 12:00 PM MP18 WW3 MISSISSAUGA JETS WHITBY WILDCATS
SAT. DEC. 7TH 4:00 PM MP19 ICE 1 GT CAPITALS HILLCREST CANADIENS
SAT. DEC. 7TH 3:30 PM MP20 ICE 2 BARRIE COLTS MISSISSAUGA JETS AE
SAT. DEC. 7TH 3:30 PM MP21 WW5 TORONTO WOLVERINES RSL KINGS
SAT. DEC. 7TH 5:30 PM MP22 ICE 4 WATERLOO WOLVES MISSISSAUGA JETS
SAT. DEC. 7TH 5:15 PM MP23 WW1 NORTH TORONTO WHITBY WILDCATS
SAT. DEC. 7TH 6:15 PM MP24 WW5 LONDON JR. KNIGHTS SCARBOROUGH ICE RAIDERS
SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH
SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS
SUN. DEC. 8TH-SF1 9:15 AM MP25 WW4 RSL KINGS LONDON JR. KNIGHTS
SUN. DEC. 8TH-SF2 9:30 AM MP26 WW3 MISSISSAUGA JETS BARRIE COLTS
CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP
SUN. DEC. 2ND 2:15 PM MP27 WW1 RSL KINGS MISSISSAUGA JETS

U13

U13 SCHEDULE

DIVISION A DIVISION B DIVISION C
MISSISSAUGA JETS SCARBOROUGH YOUNG BRUINS NORTH YORK KNIGHTS
GLOUCESTER RANGERS VAUGHAN RANGERS AURORA TIGERS
LONDON JR. KNIGHTS GREEN NEWMARKET REDMEN SARNIA STING
HILLCREST CANADIENS STOUFFVILLE CLIPPERS TED REEVE THUNDER
DATE TIME GAME ARENA HOME AWAY
FRI. DEC. 6TH 10:15 AM PW1 WW1 NORTH YORK KNIGHTS TED REEVE THUNDER
FRI. DEC. 6TH 10:45 AM PW2 WW3 VAUGHAN RANGERS SCARBOROUGH YOUNG BRUINS
FRI. DEC. 6TH 12:00 PM PW3 WW3 MISSISSAUGA JETS HILLCREST CANADIENS
FRI. DEC. 6TH 11:45 AM PW4 ICE1 NEWMARKET REDMEN STOUFFVILLE CLIPPERS
FRI. DEC. 6TH 1:15 PM PW5 ICE 1 AURORA TIGERS SARNIA STING
FRI. DEC. 6TH 2:15 PM PW6 ICE 2 LONDON JR. KNIGHTS GREEN GLOUCESTER RANGERS
FRI. DEC. 6TH 3:30 PM PW7 WW2 TED REEVE THUNDER SCARBOROUGH YOUNG BRUINS
FRI. DEC. 6TH 5:00 PM PW8 WW2 HILLCREST CANADIENS NEWMARKET REDMEN
FRI. DEC. 6TH 4:30 PM PW9 WW1 STOUFFVILLE CLIPPERS MISSISSAUGA JETS
FRI. DEC. 6TH 5:00 PM PW10 WW5 VAUGHAN RANGERS NORTH YORK KNIGHTS
FRI. DEC. 6TH 6:15 PM PW11 WW4 SARNIA STING LONDON JR. KNIGHTS GREEN
FRI. DEC. 6TH 7:30 PM PW12 WW4 GLOUCESTER RANGERS AURORA TIGERS
SAT. DEC. 7TH 10:15 AM PW13 WW2 NEWMARKET REDMEN VAUGHAN RANGERS
SAT. DEC. 7TH 10:45 PM PW14 WW3 NORTH YORK KNIGHTS SARNIA STING
SAT. DEC. 7TH 11:30 AM PW15 WW2 MISSISSAUGA JETS GLOUCESTER RANGERS
SAT. DEC. 7TH 11:45 AM PW16 ICE 1 TED REEVE THUNDER AURORA TIGERS
SAT. DEC. 7TH 1:15 PM PW17 ICE 1 HILLCREST CANADIENS LONDON JR. KNIGHTS GREEN
SAT. DEC. 7TH 2:30 PM PW18 ICE 4 STOUFFVILLE CLIPPERS VAUGHAN RANGERS
SAT. DEC. 7TH 2:30 PM PW19 WW2 SCARBOROUGH YOUNG BRUINS NEWMARKET REDMEN
SAT. DEC. 7TH 4:30 PM PW20 WW4 SARNIA STING TED REEVE THNDER
SAT. DEC. 7TH 5:15 PM PW21 ICE 1 AURORA TIGERS NORTH YORK KNIGHTS
SAT. DEC. 7TH 6:30 PM PW22 ICE 1 GLOUCESTER RANGERS HILLCREST CANADIENS
SAT. DEC. 7TH 6:00 PM PW23 WW3 LONDON JR. KNIGHTS GREEN MISSISSAUGA JETS
SAT. DEC. 7TH 7:15 PM PW24 WW5 SCARBOROUGH YOUNG BRUINS STOUFFVILLE CLIPPERS
SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH
SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS
SUN. DEC. 8TH-SF1 11:00 AM PW25 WW2 NORTH YORK KNIGHTS STOUFFVILLE CLIPPERS
SUN. DEC. 8TH-SF2 11:15 AM PW26 WW1 SCARBOROUGH YOUNG BRUINS HILLCREST CANADIANS
CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP
SUN. DEC. 2ND 3:45 PM PW27 WW1 NORTH YORK KNIGHTS SCARBOROUGH YOUNG BRUINS

U14

U14 SCHEDULE

DIVISION A DIVISION B
MISSISSAUGA JETS TORONTO SHAMROCKS
NORTH YORK KNIGHTS PICKERING PANTHERS
TROY STING FLAMBOROUGH-DUNDAS REPS
OTTAWA VALLEY SILVER SEVEN LONDON JR. KNIGHTS GREEN
WHITBY WILDCATS GT CAPITALS
DATE TIME GAME ARENA HOME AWAY
FRI. DEC. 6TH 9:00 AM MB1 WW1 MISSISSAUGA JETS NORTH YORK KNIGHTS
FRI. DEC. 6TH 9:15 AM MB2 WW2 TORONTO SHAMROCKS GT CAPITALS
FRI. DEC. 6TH 11:30 AM MB3 WW1 PICKERING PANTHERS FLAMBOROUGH-DUNDAS REPS
FRI. DEC. 6TH 11:45 AM MB4 WW2 TROY STING WHITBY WILDCATS
FRI. DEC. 6TH 1:30 PM MB5 ICE 3 LONDON JR. KNIGHTS GREEN TORONTO SHAMROCKS
FRI. DEC. 6TH 2:45 PM MB6 ICE 3 NORTH YORK KNIGHTS OTTAWA SILVER SEVEN
FRI. DEC. 6TH 3:45 PM MB7 WW4 GT CAPITALS PICKERING PANTHERS
FRI. DEC. 6TH 5:00 PM MB8 ICE 4 WHITBY WILDCATS MISSISSAUGA JETS
FRI. DEC. 6TH 6:00 PM MB9 WW1 FLAMBOROUGH-DUNDAS REPS LONDON JR. KNIGHTS GREEN
FRI. DEC. 6TH 7:45 PM MB10 WW3 OTTAWA SILVER SEVEN TROY STING
SAT. DEC. 7TH 8:45 AM MB11 WW1 MISSISSAUGA JETS OTTAWA SILVER SEVEN
SAT. DEC. 7TH 9:00 AM MB12 WW2 NORTH YORK KNIGHTS TROY STING
SAT. DEC. 7TH 10:00AM MB13 WW1 LONDON JR. KNIGHTS GREEN GT CAPITALS
SAT. DEC. 7TH 11:15 AM MB14 WW1 TORONTO SHAMROCKS PICKERING PANTHERS
SAT. DEC. 7TH 1:15 PM MB15 ICE 4 WHITBY WILDCATS NORTH YORK KNIGHTS
SAT. DEC. 7TH 2:30 PM MB16 ICE 3 GT CAPITALS FLAMBOROUGH-DUNDAS REPS
SAT. DEC. 7TH 3:45 PM MB17 ICE 3 TROY STING MISSISSAUGA JETS
SAT. DEC. 7TH 3:45 PM MB18 WW2 PICKERING PANTHERS LONDON JR. KNIGHTS GREEN
SAT. DEC. 7TH 6:15 PM MB19 WW1 OTTAWA SILVER SEVEN WHITBY WILDCATS
SAT. DEC. 7TH 7:15 PM MB20 WW3 FLAMBOROUGH-DUNDAS REPS TORONTO SHAMROCKS
SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS
SUN. DEC. 8TH 11:00 AM MB21 WW3 TORONTO SHAMROCKS WHITBY WILDCATS
SUN. DEC. 8TH 10:45 AM MB22 WW4 TROY STING FLAMBOROUGH
CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP
SUN. DEC. 8TH 3:30 PM MB23 WW2 TORONTO SHAMROCKS FLAMBOROUGH

U15

U15 SCHEDULE

DIVISION A DIVISION B DIVISION C DIVISION D
MISSISSAUGA JETS GUELPH GRYPHONS BRANTFORD 99ER’S BARRIE COLTS
RICHMOND HILL STARS HAMILTON HUSKIES STOUFFVILLE CLIPPERS STREETSVILLE TIGERS
LONDON JR. KNIGHTS WHITE WHITBY WILDCATS NORTH YORK KNIGHTS WATERLOO WOLVES
GARDEN CITY FALCONS VAUGHAN RANGERS CALEDON HAWKS GLANCASTER BOMBERS
TIMMINS NORTH STARS WEST NIAGARA FLYING ACES
DATE TIME GAME ARENA HOME AWAY
FRI. DEC. 6TH 9:15 AM BT1 WW3 MISSISSAUGA JETS RICHMOND HILL STARS
FRI. DEC. 6TH 9:00 AM BT2 WW4 VAUGHAN RANGERS WHITBY WILDCATS
FRI. DEC. 6TH 10:00 AM BT3 WW5 CALEDON HAWKS STOUFFVILLE CLIPPERS
FRI. DEC. 6TH 10:30 AM BT4 WW4 STREETSVILLE TIGERS GLANCASTER BOMBERS
FRI. DEC. 6TH 11:30 AM BT5 ICE 4 BARRIE COLTS WATERLOO WOLVES
FRI. DEC. 6TH 11:45 AM BT6 ICE 3 GUELPH GRYPHONS HAMILTON HUSKIES
FRI. DEC. 6TH 1:15 PM BT7 WW4 LONDON JR. KNIGHTS  GARDEN CITY FALCONS
FRI. DEC. 6TH 1:30 PM BT8 WW3 BRANTFORD 99ER’S NORTH YORK KNIGHTS
FRI. DEC. 6TH 1:45 PM BT9 WW5 TIMMINS NORTH STARS MISSISSAUGA JETS
FRI. DEC. 6TH 3:00 PM BT10 WW3 WEST NIAGARA FLYING ACES VAUGHAN RANGERS
FRI. DEC. 6TH 3:00 PM BT11 WW1 STREETSVILLE TIGERS STOUFFVILLE CLIPPERS
FRI. DEC. 6TH 3:15 PM BT12 ICE 4 CALEDON HAWKS GLANCASTER BOMBERS
FRI. DEC. 6TH 4:30 PM BT13 WW3 HAMILTON HUSKIES WHITBY WILDCATS
FRI. DEC. 6TH 6:15 PM BT14 WW2 WATERLOO WOLVES BRANTFORD 99ER’S
FRI. DEC. 6TH 6:15 PM BT15 WW3 NORTH YORK KNIGHTS BARRIE COLTS
FRI. DEC. 6TH 7:15 PM BT16 ICE 1 GARDEN CITY FALCONS TIMMINS NORTH STARS
FRI. DEC. 6TH 6:30 PM BT17 ICE 3 LONDON JR. KNIGHTS RICHMOND HILL STARS
FRI. DEC. 6TH 8:00 PM BT18 ICE 2 GUELPH GRYPHONS WEST NIAGARA FLYING ACES
SAT. DEC. 7TH 9:15 AM BT19 WW3 MISSISSAUGA JETS LONDON JR. KNIGHTS
SAT. DEC. 7TH 9:15 AM BT20 WW4 WHITBY WILDCATS GUELPH GRYPHONS
SAT. DEC. 7TH 10:00 AM BT21 WW5 RICHMOND HILL STARS GARDEN CITY FALCONS
SAT. DEC. 7TH 10:45 AM BT22 WW4 WEST NIAGARA FLYING ACES HAMILTON HUSKIES
SAT. DEC. 7TH 11:30 AM BT23 ICE 4 BRANTFORD 99ER’S CALEDON HAWKS
SAT. DEC. 7TH 11:45 AM BT24 ICE 3 STOUFFVILLE CLIPPERS NORTH YORK KNIGHTS
SAT. DEC. 7TH 12:45 PM BT25 ICE 2 GLANCASTER BOMBERS WATERLOO WOLVES
SAT. DEC. 7TH 2:00 PM BT26 WW5 TIMMINS NORTH STARS LONDON JR. KNIGHTS
SAT. DEC. 7TH 1:30 PM BT27 WW4 VAUGHAN RANGERS GUELPH GRYPHONS
SAT. DEC. 7TH 2:30 PM BT28 ICE 1 GARDEN CITY FALCONS MISSISSAUGA JETS
SAT. DEC. 7TH 2:45 PM BT29 WW3 BARRIE COLTS STREETSVILLE TIGERS
SAT. DEC. 7TH 4:45 PM BT30 ICE 2 WHITBY WILDCATS WEST NIAGARA FLYING ACES
SAT. DEC. 7TH 4:45 PM BT31 WW5 STOUFFVILLE CLIPPERS BRANTFORD 99ER’S
SAT. DEC. 7TH 4:15 PM BT32 WW3 NORTH YORK KNIGHTS CALEDON HAWKS
SAT. DEC. 7TH 6:00 PM BT33 WW4 HAMILTON HUSKIES VAUGHAN RANGERS
SAT. DEC. 7TH 7:30 PM BT34 WW4 WATERLOO WOLVES STREETSVILLE TIGERS
SAT. DEC. 7TH 7:15 PM BT35 ICE 2 RICHMOND HILL STARS TIMMINS NORTH STARS
SAT. DEC. 7TH 7:45 PM BT36 ICE 1 GLANCASTER BOMBERS BARRIE COLTS
SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH
QUARTER FINALS QUARTER FINALS QUARTER FINALS QUARTER FINALS QUARTER FINALS
SUN. DEC. 8TH-QF1 7:45 AM BT37 WW4 BRANTFORD 99ER’S WATERLOO WOLVES
SUN. DEC. 8TH-QF2 8:00 AM BT38 WW2 VAUGHAN RANGERS LONDON JR. KNIGHTS
SUN. DEC. 8TH-QF3 8:00 AM BT39 WW3 BARRIE COLTS NORTH YORK KNIGHTS
SUN. DEC. 8TH-QF4 8:15 AM BT40 WW1 RICHMOND HILL STARS GUELPH GRYPHONS
SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH
SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS
SUN. DEC. 8TH-SF1 12:30 PM BT41 WW2 BRANTFORD 99ER’S LONDON JR. KNIGHTS
SUN. DEC. 8TH-SF2 12:45 PM BT42 WW1 BARRIE COLTS RICHMOND HILL STARS
CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP
SUN. DEC. 8TH 5:15 PM BT43 WW1 BRANTFORD 99ER’S RICHMOND HILL STARS

U16

U16 SCHEDULE

DIVISION A DIVISION B DIVISION C
MISSISSAUGA JETS GLOUCESTER RANGERS KITCHENER RANGERS
DUFFIELD DEVILS NICKEL CITY JR. SONS EASTERN ONTARIO COBRAS
OTTAWA STING ORANGEVILLE FLYERS VAUGHAN PANTHERS
HAMILTON HUSKIES WEST NIAGARA FLYING ACES CLARINGTON TOROS
TNT TORNADOS
TED REEVE THUNDER
DATE TIME GAME ARENA HOME AWAY
FRI. DEC. 6TH 10:00 AM MM1 ICE 4 CLARINGTON TOROS VAUGHAN PANTHERS
FRI. DEC. 6TH 10:15 AM MM2 ICE 1 MISSISSAUGA JETS TED REEVE THUNDER
FRI. DEC. 6TH 10:15 AM MM3 ICE 3 DUFFIELD DEVILS TNT TORNADOS
FRI. DEC. 6TH 11:00 AM MM4 ICE 2 ORANGEVILLE FLYERS WEST NIAGARA FLYING ACES
FRI. DEC. 6TH 12:45 PM MM5 ICE 2 GLOUCESTER RANGERS NICKEL CITY JR. SONS
FRI. DEC. 6TH 1:00 PM MM6 WW2 OTTAWA STING HAMILTON HUSKIES
FRI. DEC. 6TH 1:15 PM MM7 WW1 KITCHENER RANGERS EASTERN ONTARIO COBRAS
FRI. DEC. 6TH 3:15 PM MM8 WW5 TED REEVE THUNDER DUFFIELD DEVILS
FRI. DEC. 6TH 5:00 PM MM9 ICE 2 VAUGHAN PANTHERS WEST NIAGARA FLYING ACES
FRI. DEC. 6TH 5:45 PM MM10 ICE 1 ORANGEVILLE FLYERS KITCHENER RANGERS
FRI. DEC. 6TH 6:15 PM MM11 ICE 4 HAMILTON HUSKIES MISSISSAUGA JETS
FRI. DEC. 6TH 6:15 PM MM12 WW5 NICKEL CITY JR. SONS EASTERN ONTARIO COBRAS
FRI. DEC. 6TH 6:30 PM MM13 ICE 2 CLARINGTON TOROS GLOUCESTER RANGERS
FRI. DEC. 6TH 8:00 PM MM14 WW2 TNT TORONADOS OTTAWA STING
SAT. DEC. 7TH 10:00 AM MM15 ICE 4 TED REEVE THUNDER TNT TORNADOS
SAT. DEC. 7TH 10:15 AM MM16 ICE 1 MISSISSAUGA JETS OTTAWA STING
SAT. DEC. 7TH 10:15 AM MM17 ICE 3 DUFFIELD DEVILS HAMILTON HUSKIES
SAT. DEC. 7TH 11:00 AM MM18 ICE 2 GLOUCESTER RANGERS ORANGEVILLE FLYERS
SAT. DEC. 7TH 12:45 PM MM19 WW1 WEST NIAGARA FLYING ACES NICKEL CITY JR. SONS
SAT. DEC. 7TH 1:00 PM MM20 WW2 EASTERN ONTARIO COBRAS VAUGHAN PANTHERS
SAT. DEC. 7TH 1:15 PM MM21 WW3 KITCHENER RANGERS CLARINGTON TOROS
SAT. DEC. 7TH 3:00 PM MM22 WW4 TNT TORONADOS MISSISSAUGA JETS
SAT. DEC. 7TH 3:30 PM MM23 WW1 HAMILTON HUSKIES TED REEVE THUNDER
SAT. DEC. 7TH 3:45 PM MM24 ICE 4 OTTAWA STING DUFFIELD DEVILS
SAT. DEC. 7TH 5:15 PM MM25 WW2 NICKEL CITY JR. SONS ORANGEVILLE FLYERS
SAT. DEC. 7TH 5:15 PM MM26 ICE 3 WEST NIAGARA FLYING ACES GLOUCESTER RANGERS
SAT. DEC. 7TH 6:30 PM MM27 ICE 4 VAUGHAN PANTHERS KITCHENER RANGERS
SAT. DEC. 7TH 6:45 PM MM28 WW2 EASTERN ONTARIO COBRAS CLARINGTON TOROS
SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH SUN. DEC. 8TH
SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS SEMI-FINALS
SUN. DEC. 8TH-SF1 12:15 PM MM29 WW4 TED REEVE THUNDER OTTAWA STING
SUN. DEC. 8TH-SF2 12:30 PM MM30 WW3 GLOUCESTER RANGERS VAUGHAN PANTHERS
CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP CHAMPIONSHIP
SUN. DEC. 2ND 5:00 PM MM31 WW2 GLOUCESTER RANGERS OTTAWA STING

U17

U17  SCHEDULE

DIVISION CANCELLED

U18

U18  SCHEDULE

DIVISION CANCELLED